موقعیت شما:

نمایشگاه بیوتی ورلد 2017 با حضور شرکت نوین آسیا

 کمپانی دالبرگ طبق سنت هرساله در نمایشگاه بیوتی ورلد 2017 حضور پررنگی داشت و با ارایه اسانسهای اورینتال و فاین فرگرنس میزبان بازدیدکنندگان محترم بود.

تیم فروش نوین آسیا به عنوان نماینده انحصاری واردات و فروش انواع اسانس ها ، فاین فرگرنس و اسانسهای طبیعی دالبرگ در ایران نیز در غرفه حضور داشتند و پذیرای علاقه مندان و مراجعین و بازدید کنندگان ایرانی بودند.

قابل ذکر است تصاویر مربوط به نمایشگاه در بخش گالری قابل مشاهده است.

نمایشگاه بین المللی آرایشی و بهداشتی با حضور شرکت دالبرگ آلمان

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی آرایشی بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور تعداد زیادی از تولید کنندگان کوچک و بزرگ، صاحبان صنایع و تمامی شرکت های مرتبط با این صنعت در کشور و همچنین با حضور فعال و پررنگ شرکت های تجاری و بازرگانی برگزار شد.

ادامه مطلب ...

همیاری نوین آسیا در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

شرکت مدیریت بازرگانی نوین آسیا در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی خود، همواره در کنار موسسه خیریه محک کوشیده است در حد توان از دردها و آلام کودکان  تحت حمایت و خانواده های آنها بکاهد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی شوینده و آرایشی بهداشتی

 بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته با عرضه انواع برند های مواد شوینده و آرایشی بهداشتی و سلولزی فرصتی ارزشمند و مکانی مفید برای گردهمایی تولید کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان و نماینده شرکت های خارجی می باشد. این نمایشگاه در محل بین المللی نمایشگاه های دائمی کشور و از 4 تا 7 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

شرکت نوین آسیا نماینده رسمی شرکت دالبرگ آلمان به عنوان تأمین کننده انواع اسانس های آرایشی بهداشتی و خوراکی، اسانس های عطر و ادکلنی و روغن های گیاهی در کنار مشتریان و همکاران ارجمندش و با حضور مدیران ارشد شرکت دالبرگ آلمان در نمایشگاه شرکت خواهد داشت.

ادامه مطلب ...

سمینار تخصصی کمپانی دالبرگ و نوین آسیا

 سمینار تخصصی کمپانی دالبرگ و شرکت نوین آسیا در تاریخ 95/09/16 در سالن لوشاتو هتل اسپیناس برگزار گردید. در این سمینار کارشناسان و مدیران تحقیق و توسعه شرکتهای مطرح شوینده، آرایشی و بهداشتی کشور نیز حضور داشتند.

ادامه مطلب ...

نمایشگاه جهانی مواد اولیه دارویی و بهداشتی آرایشی

نمایشگاه جهانی مواد اولیه دارویی Cphi  بارسلونا- اسپانیا (4 تا 6 اکتبر 2016) 

 نمايشگاه cphi امسال نيز با حضور كمپانيهاي بزرگ بين المللي در صنعت دارو و مواداوليه وبسته بندي دارو در بارسلونا اسپانيا از 4-6 اكتبر 2016 برگزار شد. دالبرگ نيز آخرين دستاوردهاي خود در زمينه انواع اسانسهاي طبيعي و روغن هاي گياهي مورد استفاده در صنايع دارويي و بهداشتي و آرايشي است را به بازديدكنندگان ارايه نمود.

محصولات فوق داراي گواهي GMP و فارماكوپه اروپا ميباشد.

همایش نوین آسیا با حضور مدیران ارشد شرکت دالبرگ آلمان

 همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، شرکت نوین آسیا همایش سالیانه و ضیافت شام را با حضور مدیران ارشد شرکت دالبرگ آلمان(جناب آقای دکتر گیدو کایزر مدیر ارشد فروش بین المللی جناب آقای ناوین ارنجا- مدیر منطقه ای خاورمیانه شمال آفریقا از دفتر دبی) و مشتریان محترم این شرکت در خصوص تعامل و همکاری بیشتر برگزار کرد.

ادامه مطلب ...

نمایشگاه بین المللی آرایشی و بهداشتی با حضور شرکت دالبرگ آلمان

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، آرایشی و بهداشتی از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی برگزار شد.

ادامه مطلب ...

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی شوینده و آرایشی بهداشتی

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته با عرضه انواع برند های مواد شوینده و آرایشی بهداشتی و سلولزی فرصتی ارزشمند و مکانی مفید برای گردهمایی تولید کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان و نماینده شرکت های خارجی می باشد.

مدیریت بازرگانی نوین آسیا نماینده رسمی شرکت دالبرگ آلمان به عنوان تأمین کننده انواع اسانس های آرایشی بهداشتی و خوراکی، اسانس های عطر و ادکلنی و روغن های گیاهی، در بیست و سومین دوره این نمایشگاه که از 5 تا 8 اردیبهشت ماه سال 95 در محل بین المللی نمایشگاه های دائمی کشور برگزار خواهد شد، شرکت خواهد داشت.

exhibition

نمایشگاه جهانی مواد اولیه دارویی

نمایشگاه جهانی مواد اولیه دارویی Cphi  مادرید- اسپانیا (13تا 15اکتبر 2015) 

کمپانی دالبرگ به عنوان تنها تولید کننده انواع اسانس های روغنی طبیعی (Essential oil)، بر اساس گواهی های Eu-Gmp وهمچنین ترکیبات عطری برای صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی در این نمایشگاه حضور داشت. دالبرگ به طور جدی دنبال کننده روندهای استاندارد ISO 9001 و Eu-Gmp بوده و به همین منظور کیفیت محصولات تولیدی در تمامی مراحل تولید تضمین شده می باشد. در این نمایشگاه مدیر عامل شرکت نوین آسیا آقای مهندس امیر فضلی نیز حضور داشتند.

در بخش گالری می توانید تصاویر مربوط را مشاهده فرمایید.

 

 

صفحه 1 از 2

بازگشت به بالا