شرکت مدیریت بازرگانی نوین آسیا

به نوین آسیا خوش آمدید

 شرکت مدیریت بازرگانی نوین آسیا (سهامی خاص) به عنوان شرکتی تجاری در زمینه واردات انواع مواد اولیه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و غذایی فعال می باشد.  این شرکت با احترام به اهداف و نیاز مشتریان، کوشیده است تا با ارائه هر چه بهتر خدمات، با اتکا به سرمایه انسانی خلاق و متخصص و با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در خدمت تولید کنندگان محترم باشد. در حال حاضر تمرکز شرکت نوین آسیا (به عنوان نماینده رسمی و انحصاری دالبرگ در ایران) بر واردات انواع اسانس های مورد مصرف در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و دارویی از کمپانی دالبرگ آلمان است.

کمپانی دالبرگ (Dullberg Konzentra) با بیش از 70 سال قدمت و تجربه، تمام شرایط لازم از قبیل خلاقیت، تجربه، مهارت و همچنین دسترسی به مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بیشترین خلوص را برای خلق یک رایحه نو و مطلوب در اختیار دارد. این شرکت در خلق ترکیبات اسانس و عصاره های روغنی پیشرو بوده و محصولات خود را به شرکت های آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی ارائه می دهد.

 کمپانی دالبرگ که به صورت خصوصی اداره می شود، در سال 1933 در هامبورگ پایه گذاری گردید و با بیش از 85 درصد سطح اتوماسیون تولید، یک شرکت پیشرو و در زمره یکی از معدود شرکت های فوق مدرن در زمینه تولید انواع اسانس های مورد مصرف در صنایع آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی محسوب می شود. خریداران محصولات این شرکت به ترتیب اولویت اروپا، خاورمیانه و آسیا می باشند.

شرکت دالبرگ با تولید بیش از 2500 نوع مختلف از ترکیبات شیمیایی و عصاره های روغنی، یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد اولیه کمپانی های تولید اسانس در سطح جهان می باشد. این ویژگی باعث ثبات کیفیت و کاهش هزینه های تولید و در نتیجه توانایی ارائه انواع اسانس با کیفیت مطلوب و ماندگار و قیمت های رقابتی شده است.

 

 

 

فرم ورودبازگشت به بالا