موقعیت شما:

مطالب

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی

 دومین دوره جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی با حضور نزدیک به 500 شرکت و مجموعه تولیدی، بازرگانی، تحقیقاتی و دانش بنیان و ...  با هدف حفظ و اشاعه و همچنین رونق بخشیدن به این سنت دیرینه ایران زمین و برای آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با این صنعت رو به رشد در کشور و گرد همایی متخصصان این صنعت در مصلی تهران از تاریخ 7 تا 10 مهر ماه 1393برگزار شد.

باید این واقعیت را پذیرفت که استفاده از مواد اولیه طبیعی (ارگانیک) و گیاهی در صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین استفاده از داروهای گیاهی در صنعت داروسازی و حتی در میان پزشکان روندی رو به رشد در سراسر جهان است. به طوری که امروزه در سرتاسر دنیا طب سنتی و مکمل در نظام سلامت گنجانده شده و به صورت وسیع مورد استفاده می باشد. بنابراین در این میان مجموعه هایی که این گرایش جهانی را نادیده بگیرند مطمئناً از این قافله جا مانده و سرانجام دچار انحطاط خواهند شد. 

مجموعه نوین آسیا نیز با توجه به این رویکرد جهانی فعالیت خود را در زمینه واردات مواد اولیه طبیعی و گیاهی محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی گسترده تر نموده است و هم اکنون در زمینه واردات انواع اسانس های طبیعی و روغنی فعالیت دارد. امید است بتوانیم در کنار مجموعه های تولیدی در جهت اعتلای پرچم موفقیت تولید داخلی و حرکت رو به رشد در این صنایع گام برداریم و این حضور را شروعی روشن و گامی محکم در این جهت می انگاریم.

medical

 

بازگشت به بالا