موقعیت شما:

مطالب

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی با حضور شرکت دالبرگ آلمان

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی آرایشی بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور تعداد زیادی از تولید کنندگان کوچک و بزرگ، صاحبان صنایع و تمامی شرکت های مرتبط با این صنعت در کشور و همچنین با حضور فعال و پررنگ شرکت های تجاری و بازرگانی برگزار شد. 

در این میان شرکت دالبرگ آلمان نیز مستقیماً به عنوان تولید کننده اسانس ها و روغن های گیاهی مورد استفاده در صنایع آرایشی بهداشتی، سلولزی و دارویی با حضور مدیران ارشد شرکت داشت. شرکت نوین آسیا به عنوان نماینده انحصاری دالبرگ در ایران، این شرکت را همراهی می کرد و مطمئناً این حضور و همکاری پر رنگ بر روند رشد روز افزون فعالیت های این شرکت تآثیر گذار خواهد بود. 

در طول برگزاری نمایشگاه، جلسات متعددی با مشتریان شرکت نوین آسیا با حضور مدیران ارشد دالبرگ و همچنین مدیر خاور میانه این شرکت برای حل مشکلات مشتریان و برآورده کردن خواسته های آنان برگزار شد. 

قابل ذکر است که شرکت نوین آسیا امکان بازدید از کارخانه دالبرگ در صورت وجود پروژه های مهم، امکان بررسی مواد اولیه و محصول از لحاظ فنی و رفع مشکلات تولید کنندگان، نمونه سازی بر طبق درخواست مشتریان، امکان مکاتبه از طریق ایمیل و ... را با شرکت تولید کننده و مدیران مربوطه، در محدوده زمانی خارج از نمایشگاه نیز برای مشتریان خود فراهم می کند. 

امید است این اقدامات، مسیری روشن را برای رشد مشتریان و تولید کنندگان ما که مسلماً سبب رشد این شرکت و مایه خرسندی ما می باشد و در نهایت مسیر رشد صنعت کشور را فراهم خواهد کرد، بگشاید.

قابل ذکر است تصاویر مربوط به نمایشگاه در بخش گالری قابل مشاهده است.

 

 

بازگشت به بالا