• svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن ) ، خیابان نیلوفر، پلاک ۱۰، طبقه ۵، واحد 10

درخواست نمونه

برای دریافت نمونه و یا ارتباط با شرکت، فرم زیر را تکمیل نمایید.

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

02122022074

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا چهارشنبه۸:۳۰ الی ۱۷
 • پنج‌شنبه‌ها ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن ) ، خیابان نیلوفر، پلاک ۱۰، طبقه ۵، واحد 10

درخواست نمونه

برای دریافت نمونه و یا ارتباط با شرکت، فرم زیر را تکمیل نمایید.

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

02122022074

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا چهارشنبه۸:۳۰ الی ۱۷
 • پنج‌شنبه‌ها ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰

درباره ما

تاریخچه

شرکت نوین آسیا در سال ۱۳۸۲ توسط مدیر آن، مهندس امیرهوشنگ فضلی تأسیس شد و فعالیت خود را با تمرکز بر روی تأمین مواد اولیه برای تولید کنندگان داخلی در صنایع غذایی و دارویی، آرایشی و بهداشتی، نساجی، دخانیات، مواد شیمیایی و صنعت خوراک دام آغاز کرد.

از همان ابتدا، نوین آسیا به عنوان یک پیشرو در ارائه و تأمین تخصصی مواد شیمیایی منحصر به فرد شناخته شد و در طی این سالها، شرکت توانایی های خود را برای تبدیل شدن به یک تأمین کننده قابل توجه از مواد اولیه با کارایی بالا توسعه داده است؛ به طوری که امروز نوین آسیا به عنوان یک تأمین کننده معتبر و پیشرو برای مواد اولیه محصولات مراقبت شخصی، اسانس های آرایشی بهداشتی و خوراکی، مواد شیمیایی مورد استفاده در عطرها و صنایع داروسازی، و همچنین به عنوان یک منبع برای توسعه ، تولید، انبار و توزیع محصول به رسمیت شناخته شده است.

نوین آسیا قادر به، دستیابی به اهداف منحصر به فرد در میان تولید کنندگان مرتبط از طریق ارائه خدمات ویژه از قبیل ؛ جدیدترین دستاوردهای فنی، پیشرفته ترین روش های تولید و جدید ترین محصولات از کشورهای مختلف بوده است. یکی از دلایل اصلی موفقیت این شرکت در تأمین مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات ویژه، این است که یک نماینده معتبر و انحصاری در کشور می باشد.

این مجموعه به عنوان شرکتی تجاری در زمینه واردات انواع مواد اولیه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و غذایی فعال می باشد. این شرکت با احترام به اهداف و نیاز مشتریان، کوشیده است تا با ارائه هر چه بهتر خدمات، با اتکا به سرمایه انسانی خلاق و متخصص و با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در خدمت تولید کنندگان محترم باشد. در حال حاضر تمرکز شرکت نوین آسیا بر واردات انواع اسانسها و روغن های گیاهی مورد مصرف در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و دارویی از کمپانی دالبرگ آلمان است.

کمپانی دالبرگ (Dullberg Konzentra) با بیش از ۷۰ سال قدمت و تجربه، تمام شرایط لازم از قبیل خلاقیت، تجربه، مهارت و همچنین دسترسی به مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بیشترین خلوص را برای خلق یک رایحه نو و مطلوب در اختیار دارد. این شرکت در خلق ترکیبات اسانس و عصاره های روغنی پیشرو بوده و محصولات خود را به شرکت های آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی ارائه می دهد.

 کمپانی دالبرگ که به صورت خصوصی اداره می شود، در سال ۱۹۳۳ در هامبورگ پایه گذاری گردید و با بیش از ۸۵ درصد سطح اتوماسیون تولید، یک شرکت پیشرو و در زمره یکی از معدود شرکت های فوق مدرن در زمینه تولید انواع اسانس های مورد مصرف در صنایع آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی محسوب می شود. خریداران محصولات این شرکت به ترتیب اولویت اروپا، خاورمیانه و آسیا می باشند.

شرکت دالبرگ با تولید بیش از ۲۵۰۰ نوع مختلف از ترکیبات شیمیایی و عصاره های روغنی، یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد اولیه کمپانی های تولید اسانس در سطح جهان می باشد. این ویژگی باعث ثبات کیفیت و کاهش هزینه های تولید و در نتیجه توانایی ارائه انواع اسانس با کیفیت مطلوب و ماندگار و قیمت های رقابتی شده است.

ماموریت و چشم انداز

ماموریت

ماموریت و برنامه نوین آسیا تأمین و توزیع مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فنی برای صنایع غذایی و دارویی، آرایشی و بهداشتی و کلیه صنایع فعال و مرتبط در خاورمیانه است. برای این منظور ما به دنبال :

ارائه محصولات با کیفیت و خدمات با ارزش به مشتریان، پاسخگویی به نیازها و خواسته های آنها و  در مقابل دریافت قدردانی و ارزش گذاری آنها هستیم. همچنین کمک و یاری حرفه ای به تأمین کنندگان برای افزایش فروش آنها را در بازار؛ ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات از طریق انتقال دانش و تخصص از برنامه ها و فعالیت های این مجموعه می باشد.

چشم انداز

● ارائه دهنده و تأمین کننده برتر مواد اولیه با بالاترین کیفیت و اطلاعات فنی به تولید کنندگانی که سعی در حفظ و بهبود کیفیت زندگی در ایران و مناطق اطراف دارند.

● رسیدن به مزایای رقابتی و توسعه بازارهای جدید با استفاده از تیم حرفه ای و اتحاد استراتژیک برای دست یابی به بالاترین استاندارد های حرفه ای و خدمات.

● هسته ارزش کیفیت خدمات مشتریان؛ اطمینان از اینکه نیازهای مشتری با درک کامل و خدمت رسانی به موقع با ارزش گذاری برای تنوع مشتریان و درخواست های آن ها انجام شده است.

● کار گروهی مطلوب در خدمت به اصول متنوع مشتریان مان و جامعه آموزش، فعال کردن و توانمند سازی مشتریان و خود مجموعه از طریق به اشتراک گذاری دانش و تخصص.